PL
EN
Tu jesteś / Strona główna / Aktualności

Aktualności

Doradztwo przy uruchomieniu serwisu ScienceShip.com

 

Zespół Sciencelegal.com przygotowywał strukturę prawną dotyczącą zasad funkcjonowania serwisu www.ScienceShip.com oraz organizacji projektów crowdfundingowych za jego pośrednictwem, w tym w szczególności przygotowywał wskazane tam regulaminy oraz politykę prywatności. Ponadto, Zespół przygotowywał również narzędzia prawne służące realizacji "grywalizacji" za pośrednictwem tego serwisu, w tym w konkursów przeznaczonych dla naukowców.

 

Za pośrednictwem www.Scienceship.com  są pozyskiwane środki finansowe na potrzeby realizcji projektów badawczych oraz popularno-naukowych, a także środki na prowadzenie przedsięwzięć typu Start-up, Spin-off i Spin-out.

 

Trzymamy mocno kciuki za rozwój  serwisu ScienceShip.com .... oraz zapewniamy dalej jego wsparcie prawne.

 Wróć
Doradztwo przy uruchomieniu serwisu ScienceShip.com
Dane kontaktowe

Adres:

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Mączyński

ul. Leszczyny 2

02-713 Warszawa

e-mail:   office@sciencelegal.com

telefon:   + 48 505 280 279

NIP:  522 231 44 05

Mapka
dojazdu
Zadaj nam pytania?
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grzegorz Mączyński prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Adwokacka Grzegorz Mączyński z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą prawną jest prawnie uzasadniony interes w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w: Polityka prywatności i cookies