PL
EN
Tu jesteś / Strona główna / Aktualności

Aktualności

Doradztwo przy uruchomieniu serwisu ScienceShip.com

 

Zespół Sciencelegal.com przygotowywał strukturę prawną dotyczącą zasad funkcjonowania serwisu www.ScienceShip.com oraz organizacji projektów crowdfundingowych za jego pośrednictwem, w tym w szczególności przygotowywał wskazane tam regulaminy oraz politykę prywatności. Ponadto, Zespół przygotowywał również narzędzia prawne służące realizacji "grywalizacji" za pośrednictwem tego serwisu, w tym w konkursów przeznaczonych dla naukowców.

 

Za pośrednictwem www.Scienceship.com  są pozyskiwane środki finansowe na potrzeby realizcji projektów badawczych oraz popularno-naukowych, a także środki na prowadzenie przedsięwzięć typu Start-up, Spin-off i Spin-out.

 

Trzymamy mocno kciuki za rozwój  serwisu ScienceShip.com .... oraz zapewniamy dalej jego wsparcie prawne.

 Wróć
Doradztwo przy uruchomieniu serwisu ScienceShip.com
Dane kontaktowe

Adres:

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Mączyński

ul. Leszczyny 2

02-713 Warszawa

e-mail:   office@sciencelegal.com

telefon:   + 48 505 280 279

NIP:  522 231 44 05

Mapka
dojazdu
Zadaj nam pytania?
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym, przez administratora: Kancelarię Adwokacką Grzegorz Mączyński z siedzibą: ul. Leszczyny 2, 02-713 Warszawa, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w ww. formularzu. Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być cofnięta, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed tym cofnięciem. Więcej informacji w dziale Polityka prywantości i cookies