PL
EN
Tu jesteś / Strona główna / O nas

O nas

Grzegorz Mączyński

Partner, adwokat, specjalizuje się w regulacjach dotyczących sektora - life sciences - i ochrony zdrowia, a także w prawnych aspektach działalności badawczo-rozwojowej oraz dotyczących współpracy przedstawicieli świata nauki z biznesem. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe nabywał w ramach wieloltniej współpracy z wiodącymi kancelariami w Polsce zajmującymi się doradztem dla rynku ochrony zdrowia oraz wcześniej jako pracownik Ministerstwa Zdrowia (w tym Departamentu Polityki Lekowej i Farmacji). Wspierał, jako ekspert Ministra Zdrowia, przedstawiciela Polski w ramach Innovative Medicines Initiative" . Jest autorem wielu publikacji specjalistycznych, m.in. z zakresu prawa farmaceutycznego, funkcjonowania szpitali, zagadnień dotyczących badań klinicznych. Od 2007 r. występuje jako prelegent podczas konferencji naukowych i biznesowych. Przygotowuje rozprawę doktorską pt. "Zarządzanie ryzykiem w działalności badawczo-rozwojowej przedsiębiorstwa farmaceutycznego".

W ramach Zespołu Sciencelegal.com zajmuje się doradztwem dla podmiotów na rynku ochrony zdrowia, a także dla podmiotów prowadzących badania naukowe i prace badawczo-rozwojowe. Prowadzi szkolenia i warsztaty.

 

Prywatnie pasjonat historii, ze szczególnym uwzględnieniem historii gospodarczej i odkryć naukowych, a także miłośnik crowdfunding'u.

 

Języki:  polski, angielski, włoski.

 

Email:  g.maczynski@sciencelegal.comWróć
Dane kontaktowe

Adres:

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Mączyński

ul. Leszczyny 2

02-713 Warszawa

e-mail:   office@sciencelegal.com

telefon:   + 48 505 280 279

NIP:  522 231 44 05

Mapka
dojazdu
Zadaj nam pytania?
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w formularzu kontaktowym, przez administratora: Kancelarię Adwokacką Grzegorz Mączyński z siedzibą: ul. Leszczyny 2, 02-713 Warszawa, w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w ww. formularzu. Wyrażona zgoda jest dobrowolna i może być cofnięta, ale pozostaje to bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed tym cofnięciem. Więcej informacji w dziale Polityka prywantości i cookies