PL
EN
Tu jesteś / Strona główna / O nas

O nas

Grzegorz Mączyński

Partner, adwokat, specjalizuje się w regulacjach dotyczących sektora - life sciences - i ochrony zdrowia, a także w prawnych aspektach działalności badawczo-rozwojowej oraz dotyczących współpracy przedstawicieli świata nauki z biznesem. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe nabywał w ramach wieloltniej współpracy z wiodącymi kancelariami w Polsce zajmującymi się doradztem dla rynku ochrony zdrowia oraz wcześniej jako pracownik Ministerstwa Zdrowia (w tym Departamentu Polityki Lekowej i Farmacji). Wspierał, jako ekspert Ministra Zdrowia, przedstawiciela Polski w ramach Innovative Medicines Initiative" . Jest autorem wielu publikacji specjalistycznych, m.in. z zakresu prawa farmaceutycznego, funkcjonowania szpitali, zagadnień dotyczących badań klinicznych. Od 2007 r. występuje jako prelegent podczas konferencji naukowych i biznesowych. Przygotowuje rozprawę doktorską pt. "Zarządzanie ryzykiem w działalności badawczo-rozwojowej przedsiębiorstwa farmaceutycznego".

W ramach Zespołu Sciencelegal.com zajmuje się doradztwem dla podmiotów na rynku ochrony zdrowia, a także dla podmiotów prowadzących badania naukowe i prace badawczo-rozwojowe. Prowadzi szkolenia i warsztaty.

 

Prywatnie pasjonat historii, ze szczególnym uwzględnieniem historii gospodarczej i odkryć naukowych, a także miłośnik crowdfunding'u.

 

Języki:  polski, angielski, włoski.

 

Email:  g.maczynski@sciencelegal.comWróć
Dane kontaktowe

Adres:

Kancelaria Adwokacka Grzegorz Mączyński

ul. Leszczyny 2

02-713 Warszawa

e-mail:   office@sciencelegal.com

telefon:   + 48 505 280 279

NIP:  522 231 44 05

Mapka
dojazdu
Zadaj nam pytania?
Jeżeli mają Państwo pytania prosimy o zadanie ich za pomocą formularza kontaktowego.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Grzegorz Mączyński prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Kancelaria Adwokacka Grzegorz Mączyński z siedzibą w Warszawie. Twoje dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawą prawną jest prawnie uzasadniony interes w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w: Polityka prywatności i cookies